Emocjonalny Ład – Zmiana – jak do tego doszło? – Małgorzata Machniewicz
Emocjonalny (nie)ład w pracy – Nadszedł czas, by mówić wprost – Łada Drozda
Tym razem w roli prowadzącego rozmowę wystąpił Grzegorz Radłowski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w House of Skills, autor jednego z blurbów do mojej najnowszej książki. Odpowiadam na pytania Grzegorza o nasze emocjonalne ubóstwo, język inkluzywny, którym napisałam książkę, kulejące poczucie własnej wartości w polskim społeczeństwie, nadzieję na zmianę polskich relacji w pracy i inne kwestie, o których napisałam w Emocjonalnym (nie)ładzie w pracy. Jestem zdania, że nazywanie wprost zjawisk i przeżyć, które są udziałem ludzi w pracy, a także zachowań, które są źródłami cierpienia, jest nieodzowne, aby następowały realne zmiany. Aby wszyscy, którzy na tym rynku funkcjonują, mogli dobrze się czuć i wykonywać swoją pracę z przyjemnością. Z taką intencją napisałam tę książkę.
Zapraszam do wysłuchania rozmowy, Łada Drozda.
O audycji
Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkiego, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.
Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.