Już 23 stycznia 2020 r. nasza Ekspertka, Ewa Kubica zaprosi Uczestników konferencji HR Directors Summit do wysłuchania wystąpienia „Od kultury przywództwa do kapitału społecznego”. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:
- Jakie są kluczowe obszary wyzwań współczesnych liderów?
- Jak budować przywództwo odpowiadające naszym czasom?
- Co ma do tego kapitał społeczny? I dlaczego nazwa „kapitał” jest w tym przypadku bardzo trafna?
W ramach wystąpienia można będzie również zapoznać się z dwoma przykładami realnego wdrożenia podejścia do przywództwa, opartego na budowaniu kapitału społecznego, bezpośrednio od naszych Klientów, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego wystąpienia.
Tomasz Krzak z firmy Adamed opowie o tym, jak rozwijać organizację i siły sprzedaży w oparciu o dotychczasową wiedzę i doświadczenia menedżerów, m.in. poprzez zastosowanie koncepcji peer coachingu w praktyce. Jeśli zadają sobie Państwo pytanie, jak rozwój liderów może stać się dźwignią do rozwoju biznesu i ekspansji zagranicznej, a nie tylko odpowiedzią na kryzys czy bieżące wyzwania – zapraszamy na nasze wystąpienie.
Małgorzata Włoch z firmy BEST podzieli się doświadczeniami usprawniania organizacji, wprowadzania zwinnego działania i budowania zaufania. Pokażemy Państwu jak od diagnozy kultury organizacyjnej przeszliśmy do działania agile’owego, bieżącego feedbacku zamiast ocen okresowych i jaką rolę odegrali w całym procesie liderzy firmy.
